Технічна підтримка

За роботою всього устаткування спостерігають чародійники технічної підтримки. І вдень, і вночі, не стуляючи очей, вони стежать за показниками процесів. 7 днів на тиждень і 24 години на добу, не відходячи від моніторів, невтомно спостерігають, щоб все працювало надійніше, ніж адронний коллайдер.

Ознайомитися
Ціни на адміністрування
Адміністрування Simple Basic Full
Ціна (на місяць) 19 у.о. 49 у.о. 99 у.о.
Включена у вартість панель управління Directadmin, ISPManager Lite Directadmin, ISPManager Lite Directadmin, ISPManager Lite
Моніторинг Сервер підключається в систему моніторингу та перевіряється доступність по icmp Сервер підключається в систему моніторингу та перевіряється до 7 базових сервісів на вибір (відгук по http, ftp, dns, pop, imap, smtp, ssh і т.д.) Сервер підключається в систему моніторингу та перевіряється до 15 будь-яких параметрів (відгук базових сервісів, перевірка ключових слів на сторінці, перевірка системних параметрів - навантаження, вільне місце)
Частота опитування Раз на 10 хвилин Раз на 5 хвилин кожен сервіс Один раз на 3 хвилини опитування кожного сервісу
Час реакції До 30 хвилин До 15 хвилин До 10 хвилин
Приблизний час адміністрування, включено 2 години 4 години 6 годин
Вартість додаткової години 30 у.о. 20 у.о. 10 у.о.
Одиниця тарифікації (мінімальне замовлення) 1 годину (~ 2 звернення) 30 хвилин (до 8 звернень) 15 хвилин (до 24 звернень)
Первісне базове налаштування сервера Linux, Apache, MySQL, PHP, Поштовий сервіс, Сервер ДНС, Сервер FTP, Базові налаштування сервісів Налаштування Simple адміністрування + більш ретельна настройка PHP. Установка і базове налаштування Nginx. Установка будь-якого ПО за запитом клієнта (Платне ПО встановлюється після надання ліцензій клієнтом).
Місце для віддаленого бекапу не надається 25 Gb 50 Gb