Про дата-центр


Чому наш дата-центр кращий за інших? Та тому, що сервера в ньому відчувають себе як вдома. Їм дуже комфортно кількома каналами високошвидкісного Інтернету і системами стабільної подачі електроенергії. А як може бути по-іншому в ЦОДі, збудованому за всіма хитромудрими параметрами міжнародної класифікації ТІЕР2. Тому всі вони працюють у нас, як швейцарські годинники.

Наш центр обробки даних знаходиться під постійним відео спостереженням та воєнізованою охороною. Не варто турбуватися за Ваших "крихіток", за них є кому постояти.

Ви можете запитати, що буде з серверами якщо з якоїсь невідомої причини зникне напруга у мережі? Що тоді? А ми Вам і відповімо: "Нехай навіть ураган Катрін або ядерна війна за вікном - сервери прогодує електрикою наш особистий генератор". Так-так, у нас справді є величезний дизельний генератор, що вмикається автоматично за 6 хвилин після зникнення основного джерела живлення. Так що працюємо, працюємо і ще раз працюємо, товариші.

Наш рай для серверів побудовано в 2008 році, а в 2011 його ємність було значно збільшено. Зараз усі бажаючі можуть скористатися нашим надійним ЦОД. Досвід і надійність - ось, що гарантує хорошу роботу.

Якщо Ви досі вагаєтеся віддавати нам свій сервер чи ні, ось ще кілька переваг нашого дата-центру:

  • Потрійне резервування каналів з балансуванням навантаження і відмовостійкості, від різних операторів: Датагруп, Радіонет, iTSystems;
  • 2 лінії електричного живлення потужністю по 150 КВт кожна;
  • Дизельний-генератор з автоматичним стартом (використовується система АВР);
  • Джерела безперебійного живлення, здатні автономно забезпечувати серверне обладнання струмом близько 3-х годин;
  • Охолодження за схемою 2n +1;
  • Система рекуперації повітря для охолодження серверів за допомогою зовнішнього середовища з максимальною економією електроенергії.